Toplantıdan Dergiden Haberler yani Pazar Postası :)

Aralık ayının ortasında güneşli bir pazar sabahından herkese merhaba J

 

Pazar günü basılan dolu dolu gazete ekleri gibi olacak yazım ama okumaya değer şeylerden bahsediyorum, cidden.

 

 

Dün nefis bir toplantı yaptık, önce o güzel restaurantı bize ayarladığı için Zeynep Ünal’a çok teşekkürler.. çünkü müthiş bir manzarada yemek yedik J  Ardından gelen herkese tek tek çok teşekkür ederim. Çok mutlu oldum herkesi gördüğüme..  

 


Toplantımızın ana amaçlarından biri de yeni çıkan tak takıştır dergimizin tanıtımını yapmak ve dergi için hedeflerimizi misyonumuzu ve vizyonumuzu anlatmaktı. Sanırım dilim döndüğünce derdimi anlattım çok da güzel anlaştık. Aşağıda dergimizin kapak sayfasını görüyorsunuz.

Dergimizin içinde neler mi var ? J

 

 

 

Temel boncuk tekniklerinden bir birinden özgün tasarımlara, kristal örmelerden bezemelere fimo takımlardan  gümüş örmelere makramelere kadar kare kare fotoğraflanmış görüntülerden oluşmuş tam 80 sayfa dopdolu bir dergi.

Eğer dergidense cdsini almak istiyorum derseniz o da mevcut

Hatta promosyonlu bir fiyata dergiyi ve cd’yi bir arada alabilirsiniz.

  •  Dergi : 10 ytl   
  • Cd : 7.5
  • Dergi ve Cd bir arada : 15 ytl

 Siparisleriniz icin buraya yorum veya yazabilir bana mail atabilirsiniz. Ödeyeceğiniz dergi ücretinin tüm karı yardıma muhtaç okuyan çocuklar için harcanacaktır.

 

İlginizi bekliyorum, her pazartesi yeni siparisler kargoya verilecektir.

  


 

Tak Takıştır Kasım Ayı Vitrin Günleri bu hafta sonu biliyorsunuz, ancak dünkü toplantıyı ayarlamakla meşgul olduğumdan ev sahibimize ancak yardım edebildim. Bugün akşam üstü http://didarvural.blogcu.com adresinde Didar ablanın hazırladığı vitrini gezebilirsiniz.

 

 

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !